Współpraca

Stała współpraca oraz oferta dla hurtowników

Dla klientów zainteresowanych stałą współpracą firma Dekostyr oferuje hurtowe ceny sztukaterii. Przy zamówieniach sztukaterii na większą kwotę wychodzimy z propozycją własnego transportu, który gwarantuje, że towar dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie. W przypadku dużych zamówień możliwe jest wynegocjowanie darmowej dostawy.

Poglądowe zdjęcia wyrobów sztukateryjnych znajdują się na niniejszej stronie (pełna oferta sztukaterii) jednak aby zapewnić Państwu możliwość przybliżenia naszych towarów swoim klientom zapewniamy drukowane wersje katalogów i broszur ofertowych.

Pobierz ulotkę z naszą ofertą >

 

Usługi budowlano-remontowe

Firma Dekostyr w swojej ofercie posiada również szereg rozmaitych usług budowlano-remontowych. W celu uzgodnienia zakresu prac oraz ceny prosimy o kontaktowanie się z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Montaż naszych produktów

Oprócz samych produktów, które są przez nas oferowane świadczymy również usługi związane z ich montażem. Zarówno jeśli chodzi o sztukaterię elewacyjną jak i sztukaterię wewnętrzną (styropianowe listwy sufitowe i listwy LED).

Remonty

Oferujemy m.in.: malowanie, szpachlowanie, karton gipsy, układanie paneli oraz płytek itd.

Docieplenia

Oferujemy docieplenia budynków a także różnego rodzaju prace przy elewacjach. Ponadto układanie kamienia czy płytek zewnętrznych.