Zamawiaj

Z myślą o zadowoleniu naszych Klientów każde zamówienie traktujemy indywidualnie dlatego wszystkich zainteresowanych zamówieniem prosimy o kontakt w celu dobrania jak najlepszej oferty.

W celu ułatwienia realizacji zamówienia prosimy o uzupełnienie formularza poniżej a my odezwiemy się do Państwa w celu uzgodnienia szczegółów dostawy i formy płatności. Uzupełnienie tego formularza umożliwi nam dokładne obliczenie kosztu transportu oraz czasu realizacji zamówienia.

Nasza sztukateria jest zapakowana tak, aby zminimalizować ryzyko jej uszkodzenia przy transporcie. W przypadku większych zamówień wychodzimy jednak z propozycją własnego transportu, który jest gwarancją dostarczenia sztukaterii w nienaruszonym stanie.

Ozdoby styropianowe na kwotę powyżej 240 zł przesyłamy GRATIS.
Pozostałe produkty powyżej kwoty 1200 zł na terenie Podkarpacia dowozimy GRATIS.
Cena innych przesyłek jest uzależniona od rodzaju złożonego zamówienia i podawana jest indywidualnie przy każdym zamówieniu.

 

Dokładny koszt kuriera zostaje wyliczony na podstawie wielkości zamówienia i informujemy o nim telefonicznie lub mailowo - w zależności od preferowanego przez Państwo sposobu kontaktowania się.