Przejdź do treści

Listwa sufitowa LS02

Sztukateria styropianowa może być używana również do aranżacji pomieszczeń. Użycie listw sufitowych jest wskazane szczególnie w przypadku nierówności występujących w sklepieniach pokojów. Elegancki profil listwy zapewni odpowiedni wystrój i nastrój pomieszczenia, w którym zostanie zamontowana. Ponadto sztukateria elewacyjna jest świetnym sposobem na nadanie klimatu w restauracjach lub innych salach, w których odbywają się spotkania czy konferencje.

Masa tynkowa, która pokrywa idealnie wycięty profil styropianowy, zapewnia długą żywotność towaru. Umożliwia ona również nałożenie farby, a przy tym w pełni dostosowanie profilu do aranżacji pomieszczenia. Nasza sztukateria jest lekka i solidna, co zapewnia jej łatwość montażu.

Dokładne wymiary tego elementu dekoracyjnego znajdą Państwo na umieszczonej obok wizualizacji. Długość profilu wynosi 1,5 m.

Polecamy także sprawdzenie oferty listw LED. Są to listwy podsufitowe, do których można dodatkowo przymocować taśmy LED-owe, a przy tym stworzyć idealną aranżację wizualno-świetlną.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Listwa sufitowa LS02”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *