Przejdź do treści
Strona główna » O firmie

O firmie

Dekostyr jest firmą zajmującą się produkcją sztukaterii elewacyjnej, a także jej montażem i wykończeniem. Siedziba firmy mieści się w Jaworniku Polskim obok Rzeszowa.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży elewacyjnej oraz budowlanej, posiadamy odpowiednie zaplecze maszynowe oraz szeroką wiedzę na temat produkcji sztukaterii. Dlatego potrafimy stawić czoła każdemu wyzwaniu tej branży.

Stale poszerzamy swój asortyment produktów oraz zakres działalności, tak aby móc wychodzić coraz bliżej Państwa oczekiwań. Wierzymy, iż kluczem do sukcesu jest zadowolenie Klienta dlatego stawiamy je sobie jako nadrzędny cel świadczonych usług. Wiemy, że osiągniemy ten cel poprzez produkcję towaru na najwyższej jakości, minimalizując przy tym czas realizacji oraz zapewniając profesjonalną obsługę.

W celu jak najlepszej obsługi, oferujemy darmowy pomiar oraz własny transport towaru na terenie Podkarpacia. Gwarantujemy, że towar dostarczony osobiście przez firmę Dekostyr dotrze w stanie nienaruszonym.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do Kontaktu. Życzymy udanych remontów!

Dodatkowo rozpoczęliśmy również produkcję ozdób do wnętrz. Oprócz ozdób styropianowych produkujemy również naklejki na ścianę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.