Przejdź do treści

Pilaster P02

Pilastry elewacyjne (trzony pilastrów) są architektonicznymi elementami wykonanymi ze styropianu oraz pokryte masą tynkową. Skonstruowane są w postaci płaskich filarów, tworzących swego rodzaju pogrubienie ściany. Pilastry elewacyjne to doskonałe rozwiązanie na urozmaicenie budynku i nadanie mu eleganckiego wyglądu. Trzony pilastrów mogą świetnie imitować kolumny (szczególnie w budynkach, gdzie nie dysponujemy odpowiednim miejscem ani możliwościami na umieszczenie kolumn), ale także świetnie sprawdzają się przy wykończeniach otworów okiennych, drzwiowych i przy bramach. Pilastry mogą być łączone z głowicami, które również znajdują się w naszej ofercie. Rozmiary tych elementów są do siebie idealnie dopasowane, tak aby stanowić spójną całość

Trzony pilastrów które produkujemy mogą osiągać długość do 1,5m. Dokładnie zwymiarowany produkt znajdą Państwo na sąsiednim obrazku.

Pilastry powstają są z dobrej jakości solidnego styropianu oraz pokrywane masą tynkową. Wszystko wykonane jest za pomocą maszyn zapewniających precyzyjnie wykończone kanty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pilaster P02”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *